NÁBYTOK

Okrem kuchynských liniek a vstavaných skríň vyrábame aj rôzne typy nábytku na mieru ako komody, postele, kancelársky nábytok, detské izby, chodbové zostavy, obývacie zostavy … Všetok nábytok na mieru je vyrábaný s použitím moderných technológii a kvalitných materiálov. Kvalitná výroba a vhodne zvolené materiály zabezpečujú dlhú životnosť nábytku na mieru.

VSTAVANÉ SKRINE

Vstavaná skriňa je to prvé čo Vás zaujme v miestnosti. Vstavané skrine sú v posledných rokoch veľkým hitom a stále sa tešia veľkej obľube u zákazníkov. Odhliadnuc od funkčnosti vstavanej skrine a doslova o využití priestoru takmer na sto percent tvorí vstavaná skriňa v miestnosti základ pre celý design izby a zariadenia. Dnes je na výber nekonečné množstvo vyhotovení vstavaných skríň od základu drevotrieskových výplní, cez sklenené výplne, tapety, 3D panely, kožené poťahy atď. …. Tak isto je na výber so širokej škály kovania a vnútorných doplnkov do vstavaných skríň na mieru, kde má zákazník k dispozícii široké spektrum možností. […]

KUCHYNE

Kuchyňa – tento pojem nadobúda čoraz väčší význam pri zariaďovaní interiéru, kde sa kladie dôraz nie len na dizajn, ale čoraz viac aj na funkčnosť a využitie priestoru veľakrát do posledného centimetra. Našim zákazníkom neponúkame „lacné kuchynské linky“, ale kvalitné kuchyne na mieru za výhodné ceny. Cena kuchynskej linky je rôzna podľa Vami zvoleného materiálu a prevedenia. Cenovú ponuku kuchynskej linky Vám vypočítame rovnako na mieru, stačí nás kontaktovať. Zákazníkom sa vždy snažíme poradiť ten najvhodnejší materiál kuchynskej linky tak, aby kvalita materiálu zodpovedala účelu v dlhej životnosti, ale zároveň aby cena kuchynskej zostavy zostala primeraná.